sadnet_logo

Strony internetowe dla sadowników

Czy w 2022 roku nadal trzeba przekonywać i udowadniać celowość posiadania strony internetowej ?  Analizując zawartość Internetu widzimy stały wzrost liczby nowych stron internetowych gospodarstw sadowniczych. Bardzo dobrze ! W dzisiejszych czasach coraz ważniejszą kwestią jest szerokie promowanie swoich owoców. Strona internetowa w połączeniu z social media daje takie możliwości.  

W Sadnet.pl otrzymasz serwer internetowy, domenę, certyfikat SSL, projekt wraz z wdrożeniem strony internetowej, bank zdjęć sadowniczych, integracje z social media oraz obsługę i aktualizacje w kolejnych latach.

Sadnet.pl oferuje kompleksowe wdrożenie nowej strony internetowej, oraz jej aktualizacje w późniejszym okresie. Posiadamy duże doświadczenie w branży sadowniczej jak również długoletnią praktykę i obecność w Internecie. To najlepsze i unikatowe połączenie dwóch specjalizacji pozwala osiągnąć skuteczne zasięgi oglądalności, oraz merytoryczną obsługę zawartości stron internetowych.

O tym jakie są poszczególne etapy tworzenia strony internetowej można dowiedzieć się tutaj. Posiadamy również bogaty bank zdjęć o tematyce sadowniczej. Jeśli nie posiadasz wszystkich zdjęć oraz grafiki do budowy strony internetowej również pomożemy. Integrujemy strony internetowe z platformami social media, Google Maps oraz zewnętrznymi systemami online.

Dzięki naszemu doświadczeniu i praktyce każdy z naszych klientów otrzymuje kompleksową obsługę oraz wsparcie. Nasza współpraca nie kończy się po wdrożeniu danego projektu. Nie zostawiamy Klientów, a w kolejnych latach wspólnie podejmuje działania aby strona internetowa oraz obecność w Internecie przynosiła jak najwięcej korzyści.

Każdy z klientów ma inne wymagania oraz zakres zlecenia. Dlatego wycenę poszczególnych zapytań wykonujemy indywidualnie. Są również koszty stałe, które każdy z posiadaczy strony internetowej będzie ponosił w kolejnych latach. Jakie są to koszty i jakich elementów dotyczą możecie przeczytać tutaj >>>

Zapraszamy do kontaktu biuro@sadnet.pl

Zobacz jak może wyglądać Twoja strona internetowa (przykłady DEMO).

DEMO 1
DEMO 2
DEMO 3
DEMO 4
DEMO 5

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w agro stronach internetowych