sadnet_logo

agro STRONY

Etapy realizacji
Krok 1 Zaczynamy
Kontakt

Skontaktuj się z nami telefoniczne lub mailowo. Porozmawiamy o przyszłej stronie internetowej, ustalimy cel, warunki zlecenia i zaczniemy współpracę.

Krok 2 Pomagamy
Kompletowanie materiałów

Prześlij potrzebne materiały do budowy strony internetowej, logotypy, teksty, grafiki i zdjęcia. Jeśli takich nie posiadasz przygotujemy potrzebne elementy.

Krok 3 Doradzamy
Funkcjonalność

Doradzamy najlepsze rozwiązania oraz wskazujemy możliwości jakie należy wdrożyć dla bezpieczeństwa, funkcjonalności i intuicyjności gotowej strony internetowej.

Krok 4 Wdrażamy
Projektowanie

Przystępujemy do konstruowania serwisu internetowego z uwzględnieniem podstawowych funkcjonalności oraz docelowej lokalizacji na serwerze. Ten etap realizacji jest najbardziej czasochłonny i zależy od stopnia skomplikowania internetowego projektu.

Krok 5 Sprawdzamy
Testowanie

Następnie przechodzimy do fazy testów serwisu internetowego, a całość działań finalizowana jest dokumentacją wraz z danymi dostępowymi.

Krok 6 Uzupełniamy
Konsultacje

Na tym etapie analizujemy wszystkie uwagi, wykonujemy wszystkie zgłoszone poprawki jak również uzupełniamy brakujące treści, grafiki oraz pozostałe materiały.

Krok 7 Publikujemy
Integracja

Łączenie strony internetowej z Search Console, Google Analitics, social media, optymalizacja szybkości działania strony oraz wiele innych działań technicznych.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w agro stronach internetowych

Sprawdź Nas! Warto Wiedzieć Więcej