Dobiegły końca prace związane z modernizacją serwisu internetowego szkolkarstwo.agro.pl. Od dziś mogą Państwo cieszyć się z nowych funkcjonalności oraz wyglądu naszego serwisu, który z istotny sposób usprawnia prezentacje Państwa oferty materiału szkółkarskiego drzew i krzewów owocowych, a także sadzonek truskawek, podkładek oraz zrazów i oczek do szczepienia i okulizacji.

Projektując nową wersję serwisu uwzględniliśmy Państwa wszystkie uwagi i wymagania łącząc je z najnowszymi technologiami informatycznymi, prezentacją danych w Internecie jak również serwisach społecznościowych.

Przedstawiliśmy również nową w pełni profesjonalna ofertą (pakiety podstawowy, srebrny, złoty), dzięki której każdy z wpisów może być prezentowany w różnej formie, zakresie oraz częstotliwości i szybkości przekazywanej informacji.

To jednak nie koniec zmian. Publikując serwis szkolkarstwo.agro.pl od dziś rozpoczynamy zbieranie informacje i Państwa uwag dotyczących obecnej wersji jak również zmian które należy wprowadzić w przyszłości. Szkółkarstwo sadownicze oraz Internet podlega ciągłym zmianą, które determinują rozwój. Dlatego kolejnych ciekawych i pionierskich rozwiązań możemy spodziewać się już wkrótce…

Dziękując za cierpliwości i cenne uwagi zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem szkolkarstwo.agro.pl i wypróbowanie jego możliwości !